24.1.2019

Dorty pro každou příležitost

Dorty na vaše přání

Máte před sebou narozeninovou oslavu či firemní večírek a chcete se blýsknout vynikajícím a zároveň krásným dortem?

Vytvoříme vám dort přesně podle vašich přání a snů. Nic pro nás není nemožné a vše bereme jako výzvu. 

Narozeninové dorty nejen pro děti

Doba, kdy bylo běžné, že dorty jako dárek narozeninám dostávaly pouze děti je už dávno minulostí. Dnes můžete darovat narozeninový dort opravdu komukoliv bez rozdílu věku.

 Chcete – li něco pro svého manžela či přítele nebo jen pro kamaráda? Neváhejte a nechte mu upéci narozeninový dort ve tvaru sportovního auta s náplní přesně podle vaší chuti. Až tento dort k narozeninám uvidí, nebude si jist zda je to opravdový model  nebo pouze dort.

Ani na dámy jsme nezapomněli. Pro ně máme připravenou například narozeninový dort ve tvaru kabelky Louis Vuitton nebo Guess, která vykouzlí úsměv každé, která jej uvidí.  Ženy si přeci potrpí na luxus.

I na firemní večírek je náš dort vhodný

Pořádáte firemní večírek a nevíte čím ho udělat dokonalý? My vám poradíme! Nechte si vytvořit dort dle vašich představ. Dort může být vytvořen například s motivem loga vaší firmy nebo jen nechte popustit vaši fantazii, co by se vám na firemním večírku líbilo.

Dort je vhodný i jako dárek pro vašeho šéfa!

Proč mít dort právě od nás? Bude chutnat jako domácí a přesto vypadat úžasně! Inspiraci můžete načerpat na Narozeninové dorty Praha.