7.7.2016

DORTY


Příležitostí, které můžete oslavit dortem, je spousta. Jednou z nejkrásnějších jsou právě narozeniny!


Narozeninové dorty Praha

Každý oslavenec má rád jiný styl a chuť na něco jiného. Máme pro vás široký výběr různých dortů od tradičních poctivých domácích dortů, dětských narozeninových dortíků, veganských a RAW dortů, slaných dortů až po narozeninové dorty s modelovanými 3D postavičkami nebo svatebními dorty na zakázku.

Dorty na zakázku

Pro vašeho oslavence připravíme narozeninový dort na míru a podle Vašich konkrétních představ. Postup je jednoduchý. Kontaktujte nás a sdělte nám vaše představy narozeninového či jiného dortíku. Rádi uděláme váš narozeninový den ještě krásnějším! Nic není nemožné a budeme se maximálně snažit, aby vám náš narozeninový dort vykouzlil úsměv na rtech a nezaměnitelnou chuť na jazyku.

Hledáte inspiraci, podívejte se, zde >>>

Rozvoz dortů a sladkého i slaného pohoštění

Celková doba přípravy narozeninových dortů je vždy individuální. Především narozeninové, dětské a dorty s modelovanými 3D postavičkami jsou časově náročnější, a proto je lepší je objednávat s dostatečným předstihem. Sladké i slané dobroty, dorty a další občerstvení lze připravit expresně – hned druhý den u Vás, a to pouze na základě telefonické objednávky a domluvy. Doporučujeme tedy, aby jste nenechávali objednávání dortů na poslední chvíli!

Pečeme pro vás dorty s láskou, tak jako byste dort pekli vy! Pro narozeninové dortíky i další sladké i slané dobroty používáme kvalitní a čerstvé ingredience. Vynikající kvality dosahujeme také tím, že dorty neskladujeme, ale vyrábíme je až na základě vaší objednávky a následně je chladícím vozem přivezeme rovnou na vaši oslavu či firemní večírek.

Jste z Prahy a okolí? Do těchto lokalit nabízíme rozvoz Praha za 150,-Kč. Více informací na stránce Jak objednat.

Fotogalerie narozeninových dortů