7.7.2016

Narozeninové dorty

Vytvoříme vám exkluzivní narozeninový dort pro každou narozeninovou párty a pro každého oslavence.
Naše originální dorty k narozeninám vykouzlí oslavenci úsměv na tváři a v puse nezaměnitelnou přehlídku vynikající chuti. Pro své nejbližší můžete objednat narozeninové dorty na zakázku nebo si vybrat v našem e-shopu. Narozeninový dort na míru podle vašich představ bude báječným překvapením.

Nevíte, čím byste svým blízkým udělali radost při jejich oslavě? Máme tu pro vás skvělý nápad v podobě atypických narozeninových dortů. A že ve fantazii se opravdu meze nekladou. Tyto dorty dokáží okouzlit nejen svým krásným vzhledem, ale také okouzlí vaše chuťové pohárky. Atypické narozeninové dorty jsou tvořeny až na základě vašich objednávek a tím zajistíme jejich absolutní čerstvost.

Narozeninový dort přesně podle vašich představ!

Níže v galerii se můžete inspirovat narozeninovými dorty, které jsme již vytvořili. Pokud máte jiný nápad, uděláme dort na zakázku podle Vašeho přání. Napište nám či zavolejte vaši představu dortíku. Rádi vám pomůžeme udělat narozeninovou oslavu ještě krásnější! Úžas v očích oslavence při předávání narozeninového dortu je přeci k nezaplacení.

 

Narozeninové dorty Praha umíme udělat i v bezlepkové, bezlaktózové, dia, veganské či zdravé fitness variantě.

 

Galerie narozeninových dortů