23.1.2019

Jak objednat u LUMI Dobroty

Narozeninové dorty Praha pro vás připravují široký výběr těch nejrůznějších narozeninových dortů ať co se chuti ale i vzhledu týká. Máme pro vás připravené narozeninové dorty s čokoládovým, vanilkovým, mramorovým, ale i oříškovým, mrkvovým a Red velvet korpusem. Krému do narozeninových dortíků máme také nespočet. Můžete u nás ochutnat například mascarpone krém s bílou a tmavou čokoládou, alá pribináček (smetanovo-tvarohový), alá piňakoláda (kokosový s ananasem) krém anebo třeba nugátový krém.

 

Narozeninový dort Praha na míru i s dovozem

Opravdu jsme schopni vám připravit téměř jakýkoliv narozeninový dort a to přesně, tak jak si budete přát. Zkrátka nám zašlete foto nebo zavoláte jaký narozeninový dort si představujete a my se vám pokusíme přání maximálně splnit. Dovoz narozeninového dortu či jiného pohoštění pro nás není problém, a to nejen po Praze, ale i za hranice Prahy. Narozeninové dorty rozvážíme chladícím vozem, takže se nemůže stát, že bychom vám dovezli rozteklý nebo jinak zdeformovaný dort k narozeninám. Narozeninový dort bude krásně studený a pevný jako, kdybyste jej právě vyndali z lednice.

 

Kde a jak narozeninový dort objednat?

Nejvíce informací naleznete na našich webových stránkách www.narozeninovedortypraha.cz a www.lumi-dobroty.cz . Zde jsou k dispozici veškeré informace, jakým způsobem narozeninový dort objednat. Buď nám můžete poslat email s objednávkou na info@lumi-dobroty.cz nebo objednat přes náš e-shop LUMI Dobroty anebo nám objednávku zavolat na tel. číslo + 420 722 606 517. Narozeninový dort Praha pro vás připravíme až na základě vaší potvrzené objednávky a tudíž bude vždy čerstvý a vynikající. Dovoz narozeninového dortu i dalšího pohoštění už poté naplánujeme na takový čas, aby vám to co nejvíce vyhovovalo.

Chcete načerpat inspiraci z narozeninových dortů, které jsme už tvořili?

Klikněte na odkaz níže a dostanete se do sladkého ráje LUMI Dobrot.

 

Narozeninové dorty Praha

 

 

 

 

 

LUMI DOBROTY - logo