23.1.2019

Narozeninové dorty Praha

Nabízíme široký výběr těch nejrůznějších narozeninových dortů, ať už co se týče chuti tak i vzhledu. Snažíme se pořád zdokonalovat, a proto pro vás připravujeme stále nové a nové příchutě a vzhledy narozeninových dortů.  Přeci jen ve fantazii se meze nekladou. Na objednání a s dostatečným předstihem jsme vám schopni připravit téměř jakýkoliv narozeninový dort.

 

Náplně narozeninových dortů

Velké ohlasy sklidil náš světlý vanilkový korpus s krémem alá pribináček, který je doplněn nejrůznějším ovocem dle přání zákazníka. Svojí jemnou a lahodnou chutí je nejlepší volbou do dortu k narozeninám a to i pro naše nejmladší zákazníky. Následován je narozeninovými dorty s čokoládovým korpusem s krémem, který je tvořen čerstvým mascarpone, kdy může být doplněn taktéž ovocem, anebo proveden v lahodné čokoládové verzi.

Myslíte si, že tyto krémy a korpusy dortů jsou příliš obyčejné a ničím vás nezaujaly? Právě proto se stále snažíme vymýšlet nové kombinace. Připravený pro vás máme například krém alá piňa coláda, který je tvořen lahodnou smetanou doplněnou o čerstvě nastrouhaný kokos a kousky ananasu.  Poté tu máme také pistáciový šlehačkový krém, který vás okouzlí svojí nevšední chutí, které přesto neodoláte. A jako poslední tu máme lehký a léto připomínající krém s lehce citrónovou příchutí. Pokud máte rádi citronovou zmrzlinu, tak potom je tento krém jako stvořený pro váš narozeninový dort.

 

Narozeninový dort až na oslavu

Objednali jste si modelovaný narozeninový dort a nevíte, jakým způsobem ho převezete na místo konání oslavy tak, aby se nepoškodil? Máme pro vás řešení! Narozeninové, svatební zkrátka všechny dorty, dovážíme až na vámi uvedené místo a vámi uvedené datum a čas. Dorty na svatbu či narozeniny vám přivezeme krásně nachlazený a bez jediného poškození. Do předání dortu pověřené osobě za něj neseme veškerou zodpovědnost.

Objednávejte narozeninové dorty na Narozeninové dorty Praha.

Pokud byste na oslavu chtěli slané pohoštění podívejte se na náš e-shop LUMI Dobroty.