3.4.2020

Trendy v narozeninových dortech

Za nás asi nelze říct, jaké trendy jsou v rámci narozeninových dortů. Bohužel to není jako u svatebních dortů, kde je určitý trend jednoznačně znát a vidět. Narozeninové dorty jsou specifické především v tom, že se trendy příliš neřídí, ale jedná se především o dárek a dle toho musí narozeninový dort splňovat určité náležitosti.

I když u dětí lze trochu spatřit vyšší oblíbenost u určitých vzhledů narozeninových dortů. S lehkou nadsázkou by se dalo říct, že stačí průběžně sledovat program kin, co se pohádek týká anebo mít doma například Disney Channel.

Dětské narozeninové dorty

Jak je napsáno výše, tak vzhled dětských narozeninových dortů se jednoznačně řídí tím, které pohádky má vaše dítko rádo. V současné době je to především Tlapková patrola a postavy z této pohádky jako Skye či Marshall.

Mezi další stálice dortů k narozeninám patří dorty s motivem Ledového království, kdy další velká vlna přišla ruku v ruce s druhým dílem této pohádky. Stejně tomu bylo i pohádky Auta či letadla.

Dorty pro starší děti se stále hodně řídí aktuální filmovou tvorbou, neboť velké oblíbenosti se těší dorty s motivem Avengers či Star Wars. Poté, co vyšli nové filmy s touto tématikou, jsme jednoznačně zaznamenali vyšší poptávku po narozeninových dortech s tímto motivem.

Narozeninové dorty pro dospělé

Nevíte podle čeho dort vybrat anebo, co je aktuálně nejvíce žádané? Nezoufejte. Zkrátka je nejlepší vybrat na dortu takový motiv, abyste udělali obdarovanému radost. Například je obdarovaný fitness trenérem, tak mu dejte narozeninový dort s motivem fitness anebo ráda oslavenkyně nosí značkové oblečení a potrpí si na módu, tak jí dejte dort s logem Louis Vuitton.

Meze se ve vzhledu dortů na zakázku opravdu nekladou. Základ je, aby se vám a oslavenci líbil a také chutnal. Proto nezoufejte, že si nevíte zrovna rady. Napište nám vaše požadavky a nápady a my vám připravíme návrh, jak by dort mohl vypadat.

Pro inspiraci mrkněte do naší fotogalerie narozeninových dortů anebo dětských dortů.